Ust_banner
menu back Ana sayfa İndirimli ürünler Müşteri hizmetleri Sipariş takip Sepetim Sıkça sorulan sorular İletişim
empty Üye ol Üye girişi
Site Güvenliği | Garanti koşulları | Teslimat / Sevkiyat | İade Kuralları | Arıza Bildirim / Takip | İnsan Kaynakları | Bayilik Başvurusu | Havale bildirim formu | Hakkımızda | Mesafeli Satış Sözleşmesi 
Ürün arama
Alt Menü 1

Ürün grupları
Alt Menü 2

Yenilikler
im_menu7Dune Flower Duvar Saati
Dune Flower Duvar Saati
Dune Flower Duvar Saati
¨
32,90
im_menu7Dune Family Duvar Saati
Dune Family Duvar Saati
Dune Family Duvar Saati
¨
32,90
im_menu7Sorti Kız Kulesi Duvar Saati
Sorti Kız Kulesi Duvar Saati
Sorti Kız Kulesi Duvar Saati
¨
32,90
im_menu7Sorti Paris Duvar Saati
Sorti Paris Duvar Saati
Sorti Paris Duvar Saati
¨
32,90
im_menu7Sorti Bülbül Duvar Saati
Sorti Bülbül Duvar Saati
Sorti Bülbül Duvar Saati
¨
32,90
im_menu7Sorti Pembe Güller Duvar Saati
Sorti Pembe Güller Duvar Saati
Sorti Pembe Güller Duvar Saati
¨
32,90
im_menu7Mercan Mavili Duvar Saati
Mercan Mavili Duvar Saati
Mercan Mavili Duvar Saati
¨
34,90
im_menu7Mercan Çiçekli Duvar Saati
Mercan Çiçekli Duvar Saati
Mercan Çiçekli Duvar Saati
¨
34,90
im_menu7Mercan Paris Duvar Saati
Mercan Paris Duvar Saati
Mercan Paris Duvar Saati
¨
34,90
im_menu7Sera Yonca Duvar Saati
Sera Yonca Duvar Saati
Sera Yonca Duvar Saati
¨
54,90
Tüm liste
Alt Menü 7

Üye girişi
E-Posta 
Şifre


fbconnect
Şifremi unuttum
Üye olmak istiyorum
Alt Menü 8

Bayi girişi
Bayi kodu 
Şifre

Şifremi unuttum
Alt Menü 15

Hakkımızda

M3 Decorium.com hakkında bilgi..

M3decorium.com 2008 yılından bu yana dekorasyon ve hediye ürünleri üretimi ve tasarımı yapmaktadır. Firma M3 Reklam Sanayii - Fulya İşeri tarafından kurulmuş bir şahıs firması olup İstanbul un en iyi tasarımcıları ve imalatçıları ile çalışma hayatına devam eder. Önce eşsiz ve farklı tasarım çalışılmakta daha sonra üretilen her üründe yerli hammadde ve yerli işçilik kullanılmaktadır. Ucuz, sağlıksız ve kalitesiz ithal ürünlerin bir gün gelip tamamen bu ülkeden silineceği inancıyla inatla yerli üretim demeye devam edeceğiz..

SERAMİK, PORSELEN BİBLO        :
Biblo üretimi M3 Decorium markası ile yapılmakta ve özel üretim özel siparişlere de açık olduğu gibi diğer tüm ürünlerimizde kişiye özel siparişler alınarak yapılabilmektedir. Bu da tüm ürünlerin yerli imalat olduğunun en güzel ispatıdır.
Biblo Üretimi Nasıl Yapılır: Derin madenlerden çıkartılan seramik hamurunu oluşturmaya yarayan ham malzeme boya tutuculuğu ve pişme sonrası toprağın çatlayıp dağılmasını önleyen kimyasallar la tamamlandıktan sonra tamamen el işçiliği ile kalıplanarak dökülmektedir.

SAAT       :
Ofis ve ev duvar saatleri üretimi nasıl yapılır: Saatlerimiz 2 yıl mekanik garantili olup arıza halinde yenisi ile değiştirilmektedir. Tamamı yerli cam, yerli aluminyum ve eloksal kaplama yerli kadran baskı ile imal edilmekte ve istendiğinde tüm ürünler baskılı promosyon olarak da üretilebilmektedir.

Fosforlu saat üretimi nasıl yapılır: Fosforlu saatler tamamen organik selenyum mineralli ham malzemenin kadrana işlenmesi yöntemiyle üretilir. İthal ürünlerin tamamında mevcut olan radyoaktif saçıntı M3 Decorium un fosforlu saatlerinin hiçbirinde bulunmaz.

KANVAS TABLO           :
Kanvas tablo karkasları üretimi nasıl yapılır: M3 Decorium da Kanvas tablo karkasları 40mm X 20mm Kesitinde ağır sıkıştırılmış ahşaptan üretilmektedir. Ağır ahşap olması sağlamlığını sağlar, kurutulmasında gösterilmiş özen geçen yıllar içerisinde çarpılmasını önler. Tablo kasasının çarpılmaması kumaşın gerilmesi akabinde oluşan çarpraz yükler sebebi ile çok önemlidir. Üretimin her anında; bu ürünün yıllarca nem oranı sürekli değişen bir ortamda kullanılacağı düşünülerek planlama yapılmalıdır.
Kanvas tablo kumaşına resmin transferi ve sonrasındaki aşamalar nelerdir: Öncelikle M3 Decorium un kanvas tablo kumaş seçiminde neleri incelediğine bakalım. Kumaşın pamuk oranı yükseldikçe doğallığının artışı ömrünün de uzun olmasına sebep olmaktadır. Her ne kadar bütün reklamlarda ve ürün tanıtımlarında kanvas tablolarımız %100 pamuklu kanvas kumaş içermektedir denilsede %100 pamuk içeren her ürün nem oranı değiştikçe pot yapar sarkar esnekliğini kaybeder ve tekrar düzelmeyecek şekilde deforme olur. Bu kumaşa tekrar düzelebilme özelliğini kazandıran ise içeriğine az oranda da olsa yedirilen polyester ipliğidir. Bu iplik değişen nem oranına göre pamuğun tekrar eski halini almasını yani esnemesini sağlar. Bu sebeple gerilerek kullanılan yani esnemesi istenilen hiç bir kumaşta tıpkı kanvas kumaşta olduğu gibi %100 pamukludur denilemez. Ancak pamuk oranı ne kadar yüksekse boya emiciliği de o kadar yüksek olacağı için solma süresi de bir o kadar uzun olur. Bu sebeple M3 Decorium un ürettiği tablo desenlerinin tamamı %70 oranında Türk pamuğu %30 oranında Alman polyesteri kullanılarak Almanya da üretilmiş kanvas kumaş üzerine; baskısı Türkiye de yapılarak üretilmektedir.

Adresimiz: Mehmet Akif Mahallesi, Kafkas Sokak No:9 (Organize Sanayi Bölgesi) İkitelli - Küçükçekmece - İSTANBUL
Telefonumuz: 0212.494 47 69
Faksımız: 0212.494 47 68
E-Mail lerimiz:
Teknik Destek: hizmet@m3decorium.com
M
uhasebe: info@m3decorium.com
Bayilik İçin: hizmet@m3decorium.com

 
Site Güvenliği | Garanti koşulları | Teslimat / Sevkiyat | İade Kuralları | Arıza Bildirim / Takip | İnsan Kaynakları | Bayilik Başvurusu | Havale bildirim formu | Hakkımızda | Mesafeli Satış Sözleşmesi 
M3 Decorium
Banka Seçenekleri
Sitedeki Aktif Kullanıcı Sayısı: 6 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 1342009
e-ticaret neticaret e-tahsilat